Yaramaz ve Denizakın’ı Kritize

Yaramaz ve Deniz akın yeni mim dalgası beni kritize et ile sitelerini incelememi istemişlerdi uzun süre önce. Araya giren işlerden dolayı yazamadım kusuruma bakmazlar umarım. Bundan sonrada bana pas mas geleceğini sanmıyorum :)))
Yaramaz.biz in temasını beğeniyorum özellikle açılır menüler çok hoşuma gidiyor. Site kullanımı için büyük işlevsellik sağlıyor. Ancak yazı renkleri çok gözümü yoruyor. Header resminde ise çözünürlüğünde bir sıkıntı var sanırım.  Renkleri düzenlerse iyi olacak kanaatindeyim. Bir ekside çok seyrek güncellediği için veriyorum. Gerçi seyrek güncellemekte bir nebze haklı 2 blogu birden idare ediyorlar kolay değil. Biz biriyle başedemezken. 🙂
Deniz Akın da az evvel tanıttığım yaramaz blogunun sahibi Adem gibi çok genç bir kardeşimizmiş henüz öğrendim.  Blogunun temasını yeni değiştirdi. Sade bir tema ve herşey gözönünde.  Kullandığı temanın adını sitenin sadece bu sayfasında görebildim. Tema yapımcısının linkini eklememesini yadırgadım. Birde wordpress var tabi. Biz bakınca wordpress i tanıyoruz ama bu sitenin neyle hazırlandığını merak edenler olabilir. Bu konuda devletşah’ıda eleştirmiştik burada. Bence kaynak belirtmesi tepki toplamaması açısından iyi olur. Son olarak footer çok boş durmuş. Bir tavsiye olarak tema ve wordpress yazıları ile CC lisansını ekleyebilirsin.
Bu genç kardeşlerime çalışmalarında başarılar  diliyor emeklerinden ve paylaşımlarından ötürü teşekkür ediyorum.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.