Teşekkürler…

Genelde elimi attığım her iş elimde kalır yada ben hevesim çabucak geçtiğinden yarım bırakırım. Aradan epeyce bir zaman geçtikten sonrada hiç bir iş yapmadığımı düşünüp bunalıma girerim. Daha önce kurduğum birçok sitede ilgisizlik kurbanı oldu ve kapandı. Emeklerim ziyan oldu diye üzülüyordum ama şimdi hepsinin tecrübe olduğunu bana birşeyler kattığını farkediyorum.
Doğru dürüst bir web bilgim olmadan 2 satır kod yazamazken neyime güvenip Noktam.net’ i 21 şubat 2006 da açtım bilmiyorum. Sanırım şanssızlığımı kırmak istiyordum, inatçılığım tutmuş olmalıydı. Günde 10 kişi bile gelmez kim ne yapacak senin siteni deyip kendimi engellemeye çalışsamda tutamadım kendimi. İyi ki de tutamamışım.[ads]
Bugün 250. yazımı yazıyorum, 2000 e yakın yorum yapılmış ve dün 2116 kişiyi misafir etmişim noktam.net’de. Bazılarına göre bunlar ufak rakamlar olabilir ama yolun başındaki hedefime ve önceki başarısızlıklarıma baktığımda bu benim için büyük bir başarı.
Bugünü gördüm ya artık ölsemde gam yemem desem yeridir. 🙂
Bu başarımda pay sahibi olan başta wordpress‘e daha sonrada gerek teknik gereksede manevi desteklerini esirgemeyen dostlara, kardeşlerime, blogculara ve sitemi sürekli ziyaret eden sizlere teşekkür ediyorum. Onların bir kısmının adını anmadan geçemeyeceğim.
Hamdi, Erhan, Hasan, Wpdestek, hakan, Aslay Saat, adem, ekin, ümit, Semiramis, falanfilan, fatalite, wp-tr ve adını şu an aklıma getiremediğim dostlar, barındırdığı bilgiden faydalandığım diğer siteler; Hepinize çok teşekkür ederim.
Sevgiyle Kalın…
Semih

Yayım tarihi
Semih olarak sınıflandırılmış ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.