Rica

  1. Bana yazışma konusu dışında e-mailler göndermemenizi rica ediyorum. Lütfen politika, din, cumhuriyet, medya, haber, komplo teorileri vs… konularda e-mailler göndermeyin. Bu tür e-mailler psikolojimi bozmaya başladı ve zaten kısıtlı olan zamanımı iyice azaltıyor. Dikkate alırsanız sevinirim.
  2. Eğer birşeyden haberdar olmam gerektiğini düşünüyorsanız bir link gönderin kafi.
  3. Gönderdiğiniz e-maillerdeki resim, sunu, veya diğer formatta belgeler varsa bilin ki o belgeleri güvenlik sebebiyle babamda yollasa açmıyorum. Mailleriniz düz metinlerden oluşsun.
  4. Bana bilgisayar internet vb… konularda soru sormadan önce google’dan arama yapın kendi çabanızla sorunu çözmeye çalışın. İçinden çıkamadığınız bir durumda bana e-mail yazın, telefon açın, messengerdan sorun.
  5. MSN’de durumum normalse yazın, diğer durumlarda çok acil ve önemli bir durum olmadıkça yazmayın.
  6. Sadece işiniz düştüğünde veya zorda kaldığınızda benimle iletişim kurmayın. Ben de bir insanım dostlarım var arkadaşlarım var diyorum. Beni kendimi kandırıyormuş gibi hissettirmeyin, insanı keriz yerine koymayın. Normal zamanlarda da bir selam verin günaydın yada iyi akşamlar deyin kafi.
  7. Herhangi bir sebeble msn listenizden beni silecekseniz ve bir daha görüşmeyecekseniz lütfen “msn sil” konulu bir e-mail gönderin ve beni haberdar edin. Sebebini sorgulamadan hemen sileceğimden emin olabilirsiniz.
  8. Yanıt beklemediğiniz sürece bana SMS göndermeyin. SMS yazmak en sinir olduğum şeylerden biridir.
  9. Bu mesajım bayanlara “Lay lay lom sohbetler” edebileceğiniz veya flört edebileceğiniz biri değilim. Lüfen abuk subuk mailler yollamayınız veya msn listenize bu amaçla beni eklemeyiniz.

Saygılarımla…
Semih

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.