MightyAdsense 4.1 WordPress Plugin Google Adsense

Bence kullanımı en kolay adsense plugini bu. WordPress blogunuzda noktam.net de olduğu gibi mesajların içinde Google Adsense Reklamlarını veya farklı reklam kodlarını kullanmak isterseniz MightyAdsense 4.1 WordPress pluginini kullanabilirsiniz.
Özellikleri:

  • Reklamları mesajın üstünde(Top), altında(Bottom), sağında ve solunda (Top-left)(gösterebilirsiniz.
  • İlk 3 mesajın içinde reklam kodu kullanabilirsiniz. Dilediğiniz zaman yerlerinde değişiklik yapabilirsiniz.
  • Alt mesajlarda, alt sayfalardada hangi reklamın görüntüleneceğini belirleyebilirsiniz.
  • Kategorilere tıklandığındada reklamlarınız listelenir.
  • Dilerseniz sidebardada reklam görüntüleyebilirsiniz.
  • Toplam tıklanmaları gösteriyor.[ads]

Kullanımı:
Plugin dosyasını wp-content/plugins klasörüne yükledikten sonra blogunuza yönetici girişi yapıp Plugins menüsünden aktifleştirin. Ardından Options(Yönetim) menüsüne tıklayıp MightyAdsense alt menüsüne tıklayın. 10 adet kod ekranı göreceksiniz. 1, 2 ve 3. numaralı kod alanları önemli. Bu alanlara yayınlanmasını istediğiniz Google adsense kodlarını yerleştirin. Ben 1 no’lu alana google adsense 2 no’lu alana kitapyurdu ve 3 no’lu alana hemalhemsat reklamlarının kodlarını yerleştirdim. Diğer 7 alanada google reklam kodlarını yerleştirdim ama görüntülenmediği için bir anlamı yok. Ancak 7 alandaki reklam kodlarını temizlemeyi unutmayın. Aksi takdirde Mighty adsense diye bir yazı çıkabilir mesajlarınızın içinde.
Download(indir):
Dosyayı http://mightyhitter.com/main-page/plugins/mightyadsense/ adresinden indirebilirsiniz.
Not: Eğer Reklam kodunu sideba rda görüntülemek istiyorsanız Yönetim Panelinizde Options>MigtyAdsense ye tıklayıp Tips başlığının altından gerekli kodu alabilirsiniz.

0 yorum

    1. Rica ederim. Akıllı Adsense Eklentisi ilede yazı ortasına resim ekleyebilirsiniz. Tabi uzun yazılar yazıyorsanız bu eklenti baya işe yarıyor.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.