Yeni bir tasarım

P Clean wordpress temasını biraz editleyip seosunu düzelttim ve reklam yerleşimlerini google’ın  adsense reklam yerleşimi tavsiyeleri ile kendi tecrübelerimi birleştirerek reklam yerleşimini tamamladım.

Yenilikler

Blogumda radikal değişiklikler yapma yoluna gittim. Türk internetinin en eski bloggerlarından birine böyle bir site yakışmıyordu zaten. İlk olarak reklamları azaltıp temayı değiştirdim. Referanslar bölümü ekledim. Hazırladığım ve emeğimin geçtiği çalışmaları burada yayınlayacağım. Kategori ve etiket çalışmaları böyük ölçüde bitti. Bundan sonrası artık bloglamaya kaldı. Değişikliklerle ilgili görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bu son tema blogtxt

Bu son tema arkadaş artık uzun süre tema filan değiştirmeyeceğim. Bu kadar sık değişiklik yaptığım için kusura bakmayın. Temayı merak edenler ismi Blog.txt. Aceleyle karar verdim düzenlemeleri haftaya yaparım.

Yeni Tema ve Adsense Reklamları

Yeni Temamız ve Adsense Reklamları hayırlı olsun. Aradığım Temayı buldum diyemeyeceğim ama en azından site sade ve temiz bir görüntüye kavuştu.Yeni temayla birlikte sitede farklı boyutlarda adsense reklamlarıda yayınlamaya başladım. Gelecek

Siteden Son Haberler

Etiket düzenlemesi bitti. Kategoriler konusunda kararsızım. Muhtmelen yılbaşına kadar yazdığım ve yazacağım tüm yazıları 2006-2011 yazı arşivi kategorisine alacağım. Yeni yazılarımı ise yeniden kategorilendirerek yazacağım. Baya bir hit kaybım olacak ama olsun. Derli toplu olmak iyidir.

Yayım tarihi
Siteden olarak sınıflandırılmış

Bu blogu adam etmek.

Bu blogu nasıl adam ederim bilmiyorum. Geliştirmeye düzenlemeye  karar verdim ama yüzlerce yazı var. Martta yada mayısta domain 4 yaşına girecek. Göz göre göre heba olmasına gönlüm razı olmadı. El attığım diğer sitelerde de pek başarılı olamadım zaten. Bununla devam edeceğim. Öncelikli olarak kategorileri düzenleyeceğim. Etiket düzenlemesi bitti. Daha sonra güzel bir tema ayarlayacağım. Ardındanda… Okumaya devam et Bu blogu adam etmek.

Yeni Tema ve Reklamlar

Sizi reklamlara boğmak istemezdim, böyle bir tema kullanmayıda. Lakin zarar ediyoruz. Sitenin kapanmasındansa bu daha iyi diye düşündüm. Blog bundan sonra daha sık güncellenecek. Ayrıca kategorilerde düzenleme yapacağım.

Yenileme Taşıma vs…

Merhaba, bayi hosting almam sebebiyle siteyi başka bir firmaya taşıdım. Hazır taşıma yapmışken wordpress 2.1.3 te kalan sürümü yenileyeyim dedim. wordpress 2.8.4 çıkmış bu arada. Temada 2 yıldan beridir aynı temayı kullanıyordum. Sizinde gözleriniz biraz şenlensin istedim. Umarım değişikliklerden memnun kalırsınız. Masraflar epey arttı bu nedenle 1 reklam alanı daha ekledim. Gerçi 2 senede bir… Okumaya devam et Yenileme Taşıma vs…

Yayım tarihi
Siteden olarak sınıflandırılmış ile etiketlenmiş

Sitelerhakkında.com

Semih.gen.tr hakkında oluşturaln viki sayfası için buraya tıklayın Sitelerhakkinda.com sitesi hakkında bilgi edinmek için

Yorumlar silindi

Semih.gen.tr deki bugüne kadar yazılmış yaklaşık 10.000 yorumu sildim.Bu yorumların 8000 civarı diziler filmler vs… hayran yorumlarıydı. ayıklamakda haftalarımı alacağı hiç toplu bir temizlik yaptım. WordPress 2.7 ye geçeceğimi söylemiştim. exportta dosya boyutu 10 mb olmuş. Bölme parçalama işlerinede gözüm kesmedi hiç.  Belki ilerde semih.gen.tr yi sadece şiir ve yazılarımın oduğu bir blog yapar burdaki… Okumaya devam et Yorumlar silindi

Yayım tarihi
Siteden olarak sınıflandırılmış ile etiketlenmiş