Yeni iffet karakteri deniz çakır

Bir zamanlar Müjde Ar’ın canlandırdığı, araba camı sahnesiyle akıllarda kalan İffet sinema filmi dizi oluyor. Yeni İffet karakterini kimin canlandıracağı ise belli oldu. Yaprak Dökümü Dizisinin Ferhunde‘si İffet Dizisinde İffet karakterini canlandıracak olan Okumaya devam et

Benden Baba Olmaz Dizisi (Okan Tangücü, Mine Tugay, Atılgan Gümüş)

benden-baba-olmaz-dizisi.jpgBenden Baba Olmaz Dizisini dün akşam izledim. Bundan sonrada takipçisi olacağım. Çok orjinal olmasada güzel bir konusu var. Önce filmin konusunu kısaca anlatayım sonra yorumuma devam edeceğim.
Konu: Sevil (Mine Tugay) Amerika’ya eğitim için gideceğinden oğlu Efe’yi( Okan Tangücü’nü) boşandığı eşi Soner’e (Atılgan Gümüş) bırakmak zorundadır. Soner çapkın ve sorumsuz biridir. Bu yüzden boşanmışlardır zaten. Soner 2 aylığına efe’ye babalık yapmak zorundadır. Filmde Sevil ve Soner’in tartışmaları çok eğlenceliydi. Oğlunu en son ne zaman gördüğünü hatırlamayan bir adam bu işi nasıl yapacak merak ediyorum. Ama çok eğlenceli olacağı kesin.
Benden Baba Olmaz Dizisi Oyuncuları, oyuncuların resimleri, Okumaya devam et

İnsan Tacirleri

insan_tacirleri_film.jpgİnsan Tacirleri filmi kesinlikle kaçırılmaması gereken bir film. Bu akşam 22:30′ da kanal D’de Bu aralar sinemalarda izlediğimiz filmlere 10 basar kesinlikle. Dünyanın çeşitli yerlerinden genç kızların, çocukların kaçırılıp seks kölesi yapılmasını ve polisin mücadelesini anlatıyor. İşte filmle ilgili detaylar; Okumaya devam et

Barış Akarsu / Yalancı Yarim Tarık (Trafik Kazası)

barisakarsu.jpgAkademi Türkiye Yarışmasının 1. si, Yalancı Yarim Dizisi’nin Tarık’ı, gönüllerimizin sevgilisi Barış Akarsu trafik kazası geçirdi. Şu an yoğun bakımda.
Dualarımız seninle Barış, seni çok seviyoruz. İnşallah en kısa zamanda iyileşip aramıza dönersin.
Sevgiyle…

Zoraki Koca Dizisi (Burak Özçivit-Ömer)

burakozcivit.jpgZoraki Koca dizisinin televizyonda tanıtımını izlediğimde keşfettim Burak Özçivit’i (dizideki adı ömer) Akıllara zarar verecek derecede yakışıklı bir çocuk. Bir çok manken güzellik yarışmasında derecesi var zaten. Uğurkan Erez ile çalışıyorlar.
Dizi konusu ise biraz klasik geldi bana. Zengin çocuk ile dişli kız. Aşk oyunu dizisine benziyor senaryo biraz. Ama bu çocuğun hatrına binlerce kızın ekran başından ayrılmayacağına eminim.
Dizi  oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor. Bir çok tecrübeli usta oyuncuyu kadroya dahil etmişler.
İşte diziyle ilgili birkaç detay: Okumaya devam et

Next Filmi

next-film-poster.jpgjessicabiel.jpgDün Next filmini izledim. Nicolas Cage’in oynadığını görünce mutlaka iyi bir filmdir fikrine kapıldım. Hayalet Sürücü filminde yaşadığım hayal kırıklığına rağmen. Umduğum kadar iyi değildi ama yapacak bir işiniz yoksa gidip izlenebilir. Televizyonda verilen sıradan amerikan filmleri ayarında bir film. Fiim oyuncularından Julianne Moore başarılı Jessica Biel ise her zamanki gibi çok güzeldi.

Barda Filmi

Barda Filmi o kadar şiddet içerikliki bence hiç vizyona girmemesi gerekirdi. İnsanın psikolojisini bozacak türden. Serdar Akar şiddetten prim yapmaya devam ediyor. Birde suçu günahı olmayan insanların öldürülmesini, tecavüze uğramasını, şiddet uygulanmasını şehir magandalarının gözünden güya geçerli bir mazerete büründürüp onları kahraman gibi göstermeye çalışıyor. Bilseydim kesinlikle izlemezdim. Filmde herkes kendi adaletini uyglamaya çalışıyor, şiddete uğrayan gençler dışında. Ama Nejat İşlerin hakkını yemeyelim. Adama psikopatlık bile yakışıyor.
İşte fragman: Okumaya devam et