iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr

iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr kelimesinde google’da ilk sayfada yer almak için yarışacağım.  İyinetin düzenlediği bu seo yarışmasına katılmaktaki amacım seo konusunda kendimi biraz daha geliştirmek. Seo yarışmalarının en güzel yanıda bu zaten. Tamam seo yarışmasında dereceye girenlere cazip ödüller veriliyor ama bundan daha değerli olan ve unutulan şey edindiğiniz tecrübeler ve yeni bilgilerle ömür boyu daha fazlasını kazanabileceğiniz. Şimdi bu iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr nedir diyenleriniz olacaktır. Kısa başlıklarla sizlere bu iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr mevzusunu anlatmaya çalışacağım. Aranızda buda neyin nesi diyenler olablir. Keşfedilmemiş cevherler olabilir veya iyinetin düzenlediği bu seo yarışmasından haberdar olmayanlar olabilir.

iyinet-2012-seo-yarismasi-llhtnbsklhyktr semih yarışıyor.
iyinet 2012 seo yarismasi llhtnbsklhyktr

iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr 

İyinet

iyinet bir webmaster forumu. İyinet’te paylaşım konusunda çok aktif değilim genelde yazılardan faydalanıyorum yani tam bir bilgi sömürücüsüyüm. Bu mevzu yanlış anlaşılmasın sakın Paylaşım konusunda bencil olduğumdan değil zamansızlıktan sadece. Paylaşım konusunda bencil olsam semih.gen.tr’de geçmiş yıllarda onlarca makale yayınlamazdım.

2012

2012 yılında kendim içinde bir ilki gerçekleştirip bir seo yarışmasına katıldım.

seo

Seo dediğimiz şey en basit ve kısa tabiriyle arama motoru optimizasyonu. Yani arama motorlarında belirlediğiniz kelimelerde sitenizin ilk sayfada veya üst sıralarda çıkması için site içi ve site dışı yapılan çalışmaların tümüne seo deniyor.

seo yarışması

Seo yarışmalarında size içinde mutlaka benzersiz bir kelime bulunan bir cümle ve hangi arama motorunda hangi IP üzerinden kontrol yapılacağını gösteren bir link verilir. Siteniz ilk sıralarda gelirse dereceye göre ödül alırsınız. Verilen ödüllerden ziyade bu bir nevi gövde gösterisidir. Kimin en iyi olduğu ortaya çıkacaktır. Ancak bir yarışma sonucu birincinin en iyi olduğunu göstermeyebilir. Çünkü seoda birçok haksızlık ve illegal yöntem çok etkili olabiliyor. Mesela siteye yapılan bir ddos saldırısı sitenin yayınının kesilmesine ve sıralamada gerilere düşmesine neden olabilir. Daha bir çok yöntem var ama bilmeyenlere usulsüz şeyler öğretmeyelim. iyinet’in bu yarışmasında da bu tip şeyler umarım yaşanmaz. Herkes hakettiği yere gelip ödülünü alır.

llhtnbşklhyktr

yani Allah’tan başka İlah yoktur. Benzersiz kelime seçimi seo yarışmalarında zaten şart. Aksi takdirde daha önce benzer içerikli siteler 1-0 yarışmaya sizden önce başlıyor. Kelime seçimide hoşuma gitti llhtnbşklhyktr.
İlerleyen günlerde “iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr” hakkında bir gelişme olursa bu yazıda buna yer vereceğim. Siteyi bu yarışma yazılarıyla doldurmayı düşünmüyorum. Yarışmaya katılmayı düşünüyorsanız iyinete üye olmalı ve konu linkinden yarışacağınız site isimlerini bildirmelisiniz. Evet site isimleri dedim. Çünkü iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr kelimesinde bir kaç siteyle de yarışabilirsiniz. Sorularınızı yorum kısmından bana yöneltebilirsiniz. Websiteniz, blogunuz, forumunuz veya herhangi bir şekilde bu konuya link vererek destek de olabilirsiniz.  Destek veren herkese teşekkür ediyor ayrıca bu konuyu okuyan ve semih.gen.tr’ye uğrayanlara selamlarımı ve sevgilerimi yolluyorum. En kısa zamanda siteme bekliyorum.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.