Enhanced WordPress Contact Form WordPress Plugin

Enhanced WordPress Contact Form WordPress Plugini yani gelişmiş iletişim formu eklentisi. Wp-contact form eklentisinden gelen spam mailler nedeniyle memnun değildim. Bu eklenti standart iletişim formuna ek olarak size mail göndermek isteyen kişilerden 2 sayının toplamını soruyor. Eğer kullanıcı doğru yazarsa size mail ulaşıyor. Yanlış yazarsa aynı sayfaya dönüyor.
Bu eklentiden Eburhan‘ın bu yazısı sayesinde  haberim oldu. O anlatmış zaten sadece sayfaya yerleştirme hususu eksikti. Bu döküman takılanlara yardımcı olur belki.
Bu sayfadaki download kısmından dosyayı indirin.  Eklentiyi klasöre çıkarttıktan sonra wp-content/plugins dizininine klasörle birlikte yollayın. Ardından eklentiyi aktifleştirin. Yönetim panelinizdeki Tercihler kısmından Contact form başlığına tıklayıp gerekli türkçeleştirmeyi yapın ve kaydedin. Daha sonra sayfa yaz kısmından bir sayfa oluşturun. Kod kısmına girip <!–contact form–> yazısını ekleyin ve yayınlayın.
İletişim formundaki alanlarınız ingilizce şu an. Onuda eklentiler kısmına tekrar dönüp İlgili eklentiyi Düzenleye tıklayarak ilgili kısımları Türkçeleştirin. İletişim formunuz hayırlı olsun.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.