Benden Baba Olmaz Dizisi (Okan Tangücü, Mine Tugay, Atılgan Gümüş)

benden-baba-olmaz-dizisi.jpgBenden Baba Olmaz Dizisini dün akşam izledim. Bundan sonrada takipçisi olacağım. Çok orjinal olmasada güzel bir konusu var. Önce filmin konusunu kısaca anlatayım sonra yorumuma devam edeceğim.
Konu: Sevil (Mine Tugay) Amerika’ya eğitim için gideceğinden oğlu Efe’yi( Okan Tangücü’nü) boşandığı eşi Soner’e (Atılgan Gümüş) bırakmak zorundadır. Soner çapkın ve sorumsuz biridir. Bu yüzden boşanmışlardır zaten. Soner 2 aylığına efe’ye babalık yapmak zorundadır. Filmde Sevil ve Soner’in tartışmaları çok eğlenceliydi. Oğlunu en son ne zaman gördüğünü hatırlamayan bir adam bu işi nasıl yapacak merak ediyorum. Ama çok eğlenceli olacağı kesin.
Benden Baba Olmaz Dizisi Oyuncuları, oyuncuların resimleri,
Okan Tangücü (Efe) : Diziyi izleyen herkesi ağlatmıştır sanırım havaalanındaki ayrılma sahnesiyle. Geleceği parlak çok yetenekli bir çocuk.
okantangucuu.jpg
Mine Tugay (Sevil) : Aliye dizisindeki başarılı oyunculuğuyla tanıdığımız Mine Tugay yeni rolündede oldukça başarılı ve güzel.
minetugay.jpg
Atılgan Gümüş (Soner): Atılgan Gümüş çok başarılı bir tiyatro oyuncusu. Bazı sitelerde okuduğum eleştirileri kesinlikle kabul etmiyorum. Tüm başrollerde top modeller, parlak gençler oynarsa gerçek oyuncuları kaybederiz. Lütfen sabırlı olun onu çok seveceksiniz.

atilgangumus.jpg

Filmin Yönetmeni Yüksel Aksu; Yılan Hikayesi ve Büyük Yalan dizilerinin ayrıcada Dondurmam Kaymak filminin yönetmenliğini yaptı daha önce.
yukselaksu.jpg
Dizide Volkan Severcan,  Almila Uluer,  Kurtlar Vadisinden Testere Necmi (Tarık Ünlüoğlu) gibi bir çok usta oyuncuda yardımcı rolleri paylaşıyor.
volkan-severcan.jpg almila-uluer.jpg  tarik-unluoglu-testere-necmi.jpg

5 yorum

  1. çoooooooooook güzel soner yakışıklım sevil güzel ne oluryine oynasın bu dizi ayyrıca finalde evlenselerdi çok hoş olurdu

  2. okancım çok tatlısın atılgan abide mine ablada çok iyi oynuyosunuz sizin evlerinize gelmek okadar çok istiyorum ki şu mübarek ramazan ayında hep allaha dua ediyorum dualarım inşalla gerçek olur

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.