Archive for the ‘web’ Category

iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr

Pazar, Nisan 22nd, 2012

iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr kelimesinde google’da ilk sayfada yer almak için yarışacağım.  İyinetin düzenlediği bu seo yarışmasına katılmaktaki amacım seo konusunda kendimi biraz daha geliştirmek. Seo yarışmalarının en güzel yanıda bu zaten. Tamam seo yarışmasında dereceye girenlere cazip ödüller veriliyor ama bundan daha değerli olan ve unutulan şey edindiğiniz tecrübeler ve yeni bilgilerle ömür boyu daha fazlasını kazanabileceğiniz. Şimdi bu iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr nedir diyenleriniz olacaktır. Kısa başlıklarla sizlere bu iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr mevzusunu anlatmaya çalışacağım. Aranızda buda neyin nesi diyenler olablir. Keşfedilmemiş cevherler olabilir veya iyinetin düzenlediği bu seo yarışmasından haberdar olmayanlar olabilir.

iyinet-2012-seo-yarismasi-llhtnbsklhyktr semih yarışıyor.

iyinet 2012 seo yarismasi llhtnbsklhyktr

iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr 

(daha&helliip;)

Aktif Reyon Alışveriş Sitesinden Markalı Ucuz Saat Satın Alma Fırsatı

Perşembe, Aralık 15th, 2011

Aktif Reyon Alışveriş Sitesinden ucuz saat satın alma fırsatı.

Ürün portföyünde Adidas , Citizen, Tommy Hilfiger, Fossil, Diesel, Casio, Esprit, Swatch, Hush Puppies,  Guess, Emporio Armani, Calvin Klein, Cerruti, Gc, Nautica, Momentus, Puma, Quantum, Romanson, Timberland, Timex, Escape, Jacques Lemans, Lacoste, Beverly Hills Polo Club, Quantum, Slazenger  Erkek Kol Saati ve Bayan Kol Saati bulunan Aktif Reyon sizlerin piyasadan çok daha ucuza saat satın almanızı sağlıyor. (daha&helliip;)

Youtube kapandı

Salı, Mart 25th, 2008

Yine youtube kapattılar ama bu sefer uzun sürücek galiba umarım öyle olmaz youtube girenler var ama nasıl giriyolar anlamadım heralde biri açmanın yolunu buldu en kısa zamanda benimde öğrenmem lazım :Dhiçbirşey yapamıyorum ne müzik dinliyebiliyorum nede video izliyebiliyorum neyse umarım yakın zamanda açılır.

ilsis.meb.gov.tr

Cuma, Haziran 29th, 2007

Yıllardır aynı tasarımı kullanan ve hergün binlerce ziyaretçi gelen ilsis.meb.gov.tr tasarımını yenilemiş. Ben pek beğenmedim açıkcası. Ajax uygulamaları güzel olmuş sadece. Ama değişiklik iyidir.

Blograzzi

Salı, Haziran 19th, 2007

Çoğumuzun Webrazziden tanıdığı benimse daha önceden sessiz sedasız takip ettiğim Arda Kutsal yeni bir proje ile karşımıza çıktı. Blograzzi‘yi kurdu. Blograzzi için sadece blogların kaydedilebildiği, bir blog toplist servisi denebilir. Technorati, Alexa, kullanıcı yorumları, Kullanıcı oyları ve  favorilerine ekleyen kullanıcı sayısını  baz alarak ortalama bir puan veren (brp) ve blogları sıralayan bir site. Blogcular arasındaki yerinizide görebiliyorsunuz ve blogcularla mesajlaşabiliyorsunuz. Ayrıca technorati, google ve Alexa ile ilgili detaylı istatistik serviside var. (daha&helliip;)

Hemen mi?

Perşembe, Mayıs 10th, 2007

Siteye bir konuda yazı yazmadan evvel Türkçe bloglara bir göz atarım. Başkaları bu konuda bir yazı yazmış mı diye. Google blog search bu iş için en pratik çözümdü. Ancak bazı sonuçlarda birçok yabancı blog arasından türkçe blogları ayırmak çoğu zaman işkence oluyordu benim için. Yazacağım konudan soğuduyordum. Ancak Hemen mi.com bu sorunuma hızır gibi yetişti. Keşke daha önce haberdar olsaydım. Hemen mi.com bir blog arama motoru ve sadece benim istediğim işi yapıyor. Google blog search üzerinden Türkçe

bloglarda arama yapıyor. Google da görüntülenen sonuçlar arasında birçok sonuç istediğinizi vermeyebilir. Hemen mi.com ile google’yi daha iyi kullanabilir aradığınıza ulaşmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Hadi Hemen bulun. ;)

Fotoğraflara konuşma blonları ekleme

Perşembe, Mart 1st, 2007

Bildirgeçte fotoğraflara konuma balonları ekleme konulu bir mim gördüm.

\

İngilizce Eğitim siteleri

Perşembe, Mart 1st, 2007

internetizm’de ingilizce eğitim siteleri derlenmiş. İnternet üzerinden ingilizce öğrenmek isteyenlerin ilgisini çekebilir.

Mynet Ayıp etmiş

Çarşamba, Şubat 28th, 2007

Fırat Yıldızın elmaaltshiftte dedikleri doğruysa mynet çok ayıp etmiş.

İnternet Explorer 7 Türkçe

Perşembe, Ocak 18th, 2007

Hakandan öğrendiğime göre İnternet Explorer 7 Türkçe çıkmış. Haberle ilgili detaylar ve dosyayı indirmek için buyrun.