Archive for the ‘Siteden’ Category

Yeni bir tasarım

Çarşamba, Mayıs 11th, 2011

P Clean wordpress temasını biraz editleyip seosunu düzelttim ve reklam yerleşimlerini google’ın  adsense reklam yerleşimi tavsiyeleri ile kendi tecrübelerimi birleştirerek reklam yerleşimini tamamladım.

Yenilikler

Perşembe, Mart 10th, 2011

Blogumda radikal değişiklikler yapma yoluna gittim. Türk internetinin en eski bloggerlarından birine böyle bir site yakışmıyordu zaten.

  1. İlk olarak reklamları azaltıp temayı değiştirdim.
  2. Referanslar bölümü ekledim. Hazırladığım ve emeğimin geçtiği çalışmaları burada yayınlayacağım.
  3. Kategori ve etiket çalışmaları böyük ölçüde bitti.
  4. Bundan sonrası artık bloglamaya kaldı.

Değişikliklerle ilgili görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bu son tema blogtxt

Cuma, Ocak 28th, 2011

Bu son tema arkadaş artık uzun süre tema filan değiştirmeyeceğim. Bu kadar sık değişiklik yaptığım için kusura bakmayın. Temayı merak edenler ismi Blog.txt. Aceleyle karar verdim düzenlemeleri haftaya yaparım.

Yeni Tema ve Adsense Reklamları

Çarşamba, Aralık 8th, 2010

Yeni Temamız ve Adsense Reklamları hayırlı olsun. Aradığım Temayı buldum diyemeyeceğim ama en azından site sade ve temiz bir görüntüye kavuştu.Yeni temayla birlikte sitede farklı boyutlarda adsense reklamlarıda yayınlamaya başladım. Gelecek (daha&helliip;)

Siteden Son Haberler

Cuma, Aralık 3rd, 2010

Etiket düzenlemesi bitti. Kategoriler konusunda kararsızım. Muhtmelen yılbaşına kadar yazdığım ve yazacağım tüm yazıları 2006-2011 yazı arşivi kategorisine alacağım. Yeni yazılarımı ise yeniden kategorilendirerek yazacağım. Baya bir hit kaybım olacak ama olsun. Derli toplu olmak iyidir.

Bu blogu adam etmek.

Perşembe, Aralık 2nd, 2010

Bu blogu nasıl adam ederim bilmiyorum. Geliştirmeye düzenlemeye  karar verdim ama yüzlerce yazı var. Martta yada mayısta domain 4 yaşına girecek. Göz göre göre heba olmasına gönlüm razı olmadı. El attığım diğer sitelerde de pek başarılı olamadım zaten. Bununla devam edeceğim.

Öncelikli olarak kategorileri düzenleyeceğim. Etiket düzenlemesi bitti. Daha sonra güzel bir tema ayarlayacağım. Ardındanda link çalışması yapacağım.

Yeni Tema ve Reklamlar

Salı, Aralık 8th, 2009

Sizi reklamlara boğmak istemezdim, böyle bir tema kullanmayıda. Lakin zarar ediyoruz. Sitenin kapanmasındansa bu daha iyi diye düşündüm. Blog bundan sonra daha sık güncellenecek. Ayrıca kategorilerde düzenleme yapacağım.

Yenileme Taşıma vs…

Çarşamba, Ağustos 12th, 2009

Merhaba, bayi hosting almam sebebiyle siteyi başka bir firmaya taşıdım. Hazır taşıma yapmışken wordpress 2.1.3 te kalan sürümü yenileyeyim dedim. wordpress 2.8.4 çıkmış bu arada. Temada 2 yıldan beridir aynı temayı kullanıyordum. Sizinde gözleriniz biraz şenlensin istedim. Umarım değişikliklerden memnun kalırsınız. Masraflar epey arttı bu nedenle 1 reklam alanı daha ekledim. Gerçi 2 senede bir ödeme ancak alıyoruz ama olsun buda birşey. Kategoriler ve etiketler baya uzamış etiket zaten hiç yoktu eski yazılarda. Zamanla düzeltirim belki.

Sevgiyle kalın.

Sitelerhakkında.com

Pazartesi, Şubat 23rd, 2009

Semih.gen.tr hakkında oluşturaln viki sayfası için buraya tıklayın

Sitelerhakkinda.com sitesi hakkında bilgi edinmek için (daha&helliip;)

Yorumlar silindi

Pazartesi, Ocak 26th, 2009

Semih.gen.tr deki bugüne kadar yazılmış yaklaşık 10.000 yorumu sildim.Bu yorumların 8000 civarı diziler filmler vs… hayran yorumlarıydı. ayıklamakda haftalarımı alacağı hiç toplu bir temizlik yaptım. WordPress 2.7 ye geçeceğimi söylemiştim. exportta dosya boyutu 10 mb olmuş. Bölme parçalama işlerinede gözüm kesmedi hiç.  Belki ilerde semih.gen.tr yi sadece şiir ve yazılarımın oduğu bir blog yapar burdaki tüm mesajlarıda arsivler.net’e aktarırım. (Kardeşimle anlaşırsak tabi:)