Archive for the ‘Programlar’ Category

Messenger da beni kimler engellemiş

Çarşamba, Mayıs 2nd, 2007

Messenger da beni kimler engellemiş diye merak ediyorsanız messenger da sizi engelleyenleri gösteren bir program var. Daha bir çok özelliğide var bu programın. MsgPlusLive programın adı. Buyrun indirin. Kimlerin engellediğini görmek için programı kurup msn de oturum açtıktan sonra üst menüdeki Plus menüsünden Contact List Clean-Up’a tıklayın. Engelleyenlerin listesini görün.

MSN botu nasıl yapılır?

Salı, Şubat 27th, 2007

Wolkanca msn botu yapmayı anlatmış burada. Msn botu ne olaki diyenler varsa sizin hazırladığınız mesajlar geldiğinde

hazırladığınız dosyadan belirlediğiniz mesaj karşı tarafa otomatik gönderiliyor.

İndirme adresi burası

Firefox Google Kısayol Eklentisi (GUtil)

Perşembe, Şubat 1st, 2007

Firefox tarayıcınıza Google kısayollarını eklemek istiyorsanız bu eklenti tam siz göre. 2 tıkla dilediğiniz servise gidebilirsiniz.

Faydalı Plus! Live eklentileri

Çarşamba, Aralık 27th, 2006

Messenger tutkunları için süper eklentiler var bu sayfada.

Opera Video Downloader

Pazar, Ekim 15th, 2006

Firefox Video Downloader eklentisiyle ilgili daha önce bir yazı yazmıştım. Benim içim pek tilkiye (firefox’a) ısınmadı oldum olası. Opera benim vazgeçilmezim. Bu nedenle opera bileşenlerini araştırmaya başladım. İşte ilk bulduğum bileşen. Opera Video Downloader.

Bu bileşen ile Opera kullanıcılarıda Youtube, Metacafe, Google Video, Putfile Videolarını bilgisayarınıza kaydedebilir. İşte widgetsimizin adresi.

Video indirme ve dönüştürme

Çarşamba, Ekim 11th, 2006

Mozilla Firefox Video Downloader eklentisi ile youtube, google, metacafe, izlesene videolarını FLV formatında bilgisayarına kaydedebilirsin.

İndirdiğin FLV dosyasını avi veya mpeg dosyalarına dönüştürmek istersen Total Video Converter programı ile bunu yapabilirsin.


Bu konuyla ilgili daha kapsamlı bir yazı arıyorsan şuraları ziyaret et.http://blog.wolkanca.com/youtube-videolarini-indirip-aviye-cevirmece

http://www.frmtr.com/showthread.php?t=554223&referrerid=&highlight=izlesene

Çoklu Live Msn Messenger açma.

Cumartesi, Temmuz 15th, 2006

Bugün internette Çoklu Live Msn Messenger açma diye googlede epeyce bir süre program aradım. WLMUniversalPatcherPlusPlus091.exe diye

bir program buldum. Burdan indirebilirsiniz.

Google Toolbar beta (Windows 2000/XP) 4.0.513.2948

Cuma, Temmuz 7th, 2006

Google Toolbarı bir türlü indiremedim kendi sitesinden başka sitelerde setupı vardır ordan deneyimyim dedim. Tabi yine download.com çıktı karşıma. Google Toolbar beta (Windows 2000/XP) 4.0.513.2948 sürümü çıkmış ama ne çıkış. Toolbarda google hesabımızla oturum açabiliyoruz gmail, blogger. google blogsearch vb… butonları (daha&helliip;)

MSN Sözlük

Perşembe, Temmuz 6th, 2006

MSN SÖZLÜKMessengerde ingilizce-türkçe ve Türkçe-ingilizce bir sözlük olduğunu öğrendim Limk‘te gezerken. Artık sözlük sitelerinin bir alternatifi var :) Yapacağınız şey basit.

Messenger listenize ensozluk@beyaz.us adresini ekleyin. 1 dakika içinde aktif olacaktır. Çevirmesini istediğiniz kelimeyi yazın. Size karşılığı gelsin :)Yapanları tebrik ediyorum. :)

Bedava Programlar

Pazartesi, Haziran 19th, 2006

Forumlar arasında gezinirken bir bağlantı beni kapsamlı bir free yazılımlar listesine götürdü.

Hepimizin işine yarayacağı programlar veya kullandığımız yazılımlara alternatifler var.