Aylık arşivler: Temmuz 2007

Yeni Mesajlar

Ağustos ayında askere gideceğim için noktam.net ve noktam.com u dün akşam bir başkasına sattım. O sitelerle hiç bir bağım kalmadı. Eski sitedeki şiirlerimi yazılarımı ve mesajları buraya aktardım. Şu an için karışık bazı aksaklıklar var. Zamanla düzenleyeceğim herşeyi.

Noktam.com WordPress MU

Bu aralar noktam.com la uğraşıyorum. WordPress Mu kurdum onu öğrenmeye çalışıyorum.  WordPress’i zaten çok seviyordum. WordPressMU ya ise aşık oldum. WordPressMU nedir bilmeyenler için en basit açıklama; Site yapan site veya blog dağıtım scripti. Eğer becerbilirsem bende noktam.net ve semih.gen.tr bloglarımı oraya taşıyabilirim.

Dizilerden Siteye Ziyaretçi Çekme

Noktam.net i açtığımda günde 15-20 kişi gelse öper başıma koyarım diyordum. Sonra beğendiğim filmlerle, dizilerle, oyuncularla ilgili görüşlerimi yazmaya başladım. Site günlük 1000 ziyaretçiye fırladı. Bugün yeni çıkan dizileri google da arattım. Daha 1 hafta olmadı fragmanları yayınlanalı. Ama en kötüsü 100 bin civarı sonuç veriyor. Ben tesadüfen bunu öğrendim. Hit amaçlı değildi. Ama birkaç gün önce 1 diziyle ve başrolündeki yalışıklı bir oyuncuyla ilgili yazı yazdım. Size extreme istatistiklerini vereyim sözü çok uzatmayayım. Hit kaygısı olanlar için belki faydası olur. Okumaya devam et

Benden Baba Olmaz Dizisi (Okan Tangücü, Mine Tugay, Atılgan Gümüş)

benden-baba-olmaz-dizisi.jpgBenden Baba Olmaz Dizisini dün akşam izledim. Bundan sonrada takipçisi olacağım. Çok orjinal olmasada güzel bir konusu var. Önce filmin konusunu kısaca anlatayım sonra yorumuma devam edeceğim.

Konu: Sevil (Mine Tugay) Amerika’ya eğitim için gideceğinden oğlu Efe’yi( Okan Tangücü’nü) boşandığı eşi Soner’e (Atılgan Gümüş) bırakmak zorundadır. Soner çapkın ve sorumsuz biridir. Bu yüzden boşanmışlardır zaten. Soner 2 aylığına efe’ye babalık yapmak zorundadır. Filmde Sevil ve Soner’in tartışmaları çok eğlenceliydi. Oğlunu en son ne zaman gördüğünü hatırlamayan bir adam bu işi nasıl yapacak merak ediyorum. Ama çok eğlenceli olacağı kesin.

Benden Baba Olmaz Dizisi Oyuncuları, oyuncuların resimleri, Okumaya devam et

İnsan Tacirleri

insan_tacirleri_film.jpgİnsan Tacirleri filmi kesinlikle kaçırılmaması gereken bir film. Bu akşam 22:30′ da kanal D’de Bu aralar sinemalarda izlediğimiz filmlere 10 basar kesinlikle. Dünyanın çeşitli yerlerinden genç kızların, çocukların kaçırılıp seks kölesi yapılmasını ve polisin mücadelesini anlatıyor. İşte filmle ilgili detaylar; Okumaya devam et