Aylık arşivler: Kasım 2006

Sürmanşet ve Kadın Programları

Dün akşam Kral TV’de Sürmanşeti izliyorum. TV’deki birçok programın Türk toplumunu yozlaştırdığını filan anlattılar. Hülya Koçyiğitin yaptığı kaliteli programı 3 günde reyting almaması nedeniyle yayından kaldırılması filan. Konuştular konuştular ama ne fayda. Yurdum insanı önüne ne koysan ne tüketiyor. Okumaya devam et

Avea Öğretmen Hattı kullananlar DİKKAT

Sınırlama kaldırıldı gibi yorumlar yapıldı. Bunun üzerine tekrar Avea Müşteri hizmetleriyle görüştüm. Sınırlama kaldırılmadı sadece beklemede. Bu uygulama başladığında Bir SMS ile Avea bizleri bilgilendirecek.
————— ——————— ———————-
Önceki Mesajım: Az evvel Avea Müşteri hizmetleriyle görüştüm. Avea Öğretmen Hattı kullananlar önceden sınırsız konuşabiliyorlardı. Bu aylık 1000 dakika ile sınırlandırıldı. [ads]Önceki anlaşma hükümlerinde 10 yıl boyunca bu geçerli deniyordu. Bunu hatırlattım. Bunun Ulaştırma Bakanlığının bilgisi dahilinde gerçekleştirildiği söylendi. 1000 Dakika konuşma süresini aştığınız takdirde öğretmen hattı olan biriyle görüşseniz bile ayrıca ücretlendirilecek yani ek olarak ücret ödeyeceksiniz.