Aylık arşivler: Ağustos 2006

GERÇEK SEVGİ

Bebeğimi görebilir miyim” dedi yeni anne. Kucağına yumuşak bir bohça verildi ve mutlu anne, bebeğinin minik yüzünü görmek için kundağı açtı ve şaşkınlıktan adeta nutku tutuldu! Anne ve bebeğini seyreden doktor hızla arkasını döndü ve camdan bakmaya başladı. Bebeğin kulakları yoktu… Muayenelerde, bebeğin duyma yetisinin etkilenmediği, sadece görünüşü bozan bir kulak yoksunluğu olduğu anlaşıldı. Okumaya devam et

ÖSS ve YDS Sonuçları

2006 ÖSS ve YDS sonuçlarını öğrenmek için tıklayın.

Umarım gönlünüze göre bir yer kazanırsınız. Olmazsada çok üzülmeyin. Herkes Üniversite okuyarak ekmeğini kazanmıyor. [ads]Ben 3. Girişimde kazanmıştım İst. Üniv. sonra sevemedim bir türlü dersleri ve atıldım okuldan. Buda var yani :)) Hayırlısı olsun diyelim :)

Gözyaşı Çetesi Dizisi

Dün akşam ilk bölümünü izlediğim dizi, erkeklerden kazık yemiş 3 bayanın hikayesini anlatıyor. Tam bayanlara göre bir dizi. Bende kız kardeşimin zoruyla izledim Cevahiri (Yetkin Dikinciler) görene dek. [ads]Tam karizma olmuş bu mafya rolüyle. Ama bu sarışın Cevahir’i bozacak gibi görünüyor. Yeni dizi hayırlı uğurlu olsun :))

Hotmail’i hacklenenler

Selin Çağlayan‘ın hotmailini hacklemişler. Nasıl geri aldığını anlatmış. Çalınan hotmailinizi geri almanın 3 yolu var. Biri alternatif e-mail adresinize parola sıfırlama iletisi göndermek, biri gizli sorunuzun cevabını yazmak. [ads]3. Yol ise bu iki durum işe yaramadığında kullanacağınız yol yani Selin Hanım’ın anlattığı yol. Mutlaka okuyun yarın ne olacağını bilemezsiniz. ;)

İzin bitti

Aslında bu seneki yıllık iznimi sınavlarda kullanacaktım. Ama İsmail kardeşimin Fethiye yengemizle evleneceğini öğrenince programı iptal ettim ve kısa bir kaçamak yaptım. Trabzonu bir güzel gezdik. Şalpazarında çok güzel ağırlandık. Okumaya devam et

Dmry.net yenilenmiş

Hakan Demiray blogu dmry.net‘i yenilemiş. Yeni temasındaki en çarpıcı değişiklikler kendisininde belirttiği gibi Ajax ve yeni sayaç olmuş. Aramalarda enter tuşuna basmanıza gerek yok hemen altta sonuçlar sıralanıyor. Artık sayfa daha kısa ve menüler çoğalmış, herşey gözönünde. [ads]Yazıların renk uyumu hoşuma gitmedi ama dmry.net i gezerken kıskançlıktan çatır çatır çatladım. Maşallah diyelim nazarımız değmesin. İnşallah bigün bizde böyle hoş bir blog sahibi olabiliriz. Tebrik ederim Hakan, hayırlı uğurlu olsun. Bu bloga bir nazar boncuğu şart. Yine iğneleyeceğim seni wordpress-Smf entegrasyonunu artık kullanmak istiyoruz. :)